Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubovka 11.10. Mladá Boleslav

11. 2. 2009

Tentokrát se jedu s Aluškou jen kouknout, rozhodla jsem se jí zatím nevystavovat. Jedeme se setkat s chovateli Helenou a Gerhardem, a sourozenci Alušky.

Od nás do Prahy musíme jet vlakem, což Alu zvládá na výbornou. Na Smíchovském nádraží přestupujeme do metra, kterým malá jede poprve. Vůbec neprojevuje strach i přes to, že vagony jsou plné lidí. Na konečné vystupujeme a čekáme na Helenu s Gerhardem, kteří nás odvážejí do Mladé Boleslavi. Je chladno a místy pořádná mlha.

Na výstavišti se setkáváme s Katkou od Aldorky, se Soňou od Gwyna a Tokyška a také s Heleninou sestrou, která má Avery. Výstava probíhá poměrně hodně zmatečně. Je to pak znát i na výsledcích.

Na závěr všechny sourozence čekaly hrátky na vymezeném místě, kde se pořádně vyblbli. Taky nějaké fotečky se udělaly. Do Prahy nás opět vezla Helena s Gerhardem. Z Černého Mostu jsme jely k Balince, protože sestra byla nemocná a Balča potřebovala pořádně vyvenčit. Obě holky řádily venku, lovily míček a vzájemně se okusovaly. Cestou domů Aluška spla jak v metru, tak ve vlaku.

Musíme s paničkou moc poděkovat naším chovatelům Heleně a Gerhardovi za odvoz, za milou společnost a taky za výborné mňamky. Ostatním děkujeme za setkání a už se těšíme na další. :-)

Zde jsou fotečky od Soni a Tokyška

http://sonaplo.rajce.idnes.cz/2008_10_11_Specialni_vystava_KCHMPP/#album