Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2008

20. 1. 2009

Předposlední pátek v květnu  jel Brut s páníčkem stavět Vodácký maraton. Musel dohlížet na stavění stanů, občerstvení, dělání dříví, sekání trávy a v neposlední řadě na správnou výživu pomáhajících. Jak jsem se druhý den dozvěděla, tak Brut kontroloval vše vydatně.... posloužil si steakem právě grilovaným na ohni, slupl postupně téměř 2/3 šišky salámu, vyžebral několik čerstvých rohlíků, o chlebu se sýrem ani nemluvím, špekáčky byly to nejmenší.... zkrátka nacpal se na dva dny dopředu. :-) Doma padl do pelíšku a spal jak mimino..

 Začátkem prázdnin jsme odjeli na chatu kousek od Štěchovic. Nastalo 14 dní plných her, procházek, koupání, cvičení poslušnosti, socializace a kamarádství. Také oslava 90 - tých narozenin naší osady byla výborná socializační fáze Alušky.

Další měsíc se nesl ve znamení prací doma, coursingu a výletů. Do chaty jsme se vrátili na posledních 14 prázdninových dní. Brut i Aluška zase řádili, chodili jsme na dlouhé procházky, oba plavali ve Vltavě a taky jim proplouvající parník pokaždé zahoukal. Dny uběhly jak voda a nastal další  školní rok. Hned na začátku jsme byli dvakrát na procházce s kamarádkou Arwenkou. Také ráda plave a loví klacíky, takže jsme šli podél Berounky.Také v září přijela na pár dní Balinka, tak jsme měli o zábavu postaráno nejen my ale i panička